• Rodzaj

  • Zdobienia

  • Gramatura

  • Marki

  • Kolor

Torby hurt bawełniane, plecaki

Jednym z bardziej atrakcyjnych gadżetów, które poprawią identyfikację i rozpoznawalność marki, są oczywiście torby bawełniane. Producent przewidział możliwość wykonywania na nich nadruków i zdobień, co pozwala na ich personalizację. Jeśli planujecie przygotowanie zestawów podarunkowych dla najwierniejszych klientów lub fanów, dobrym rozwiązaniem będą torby – hurt pozwoli Wam na większe zakupy takich samych modeli w atrakcyjnej cenie. Hurtownia plecaków dostarczy też akcesoriów dla Waszych pracowników, na przykład na czas zawodów czy wyjazdów.

Torby bawełniane – producent i oferta

Kiedy zdecydujesz się na wybór odpowiedniego modelu, w którym dostępne są torby bawełniane, producent będzie jasno określony. Podobnie sprawa wygląda w przypadku toreb na zakupy czy plecaków-worków wykonanych często z naturalnych tkanin, na przykład bawełny organicznej albo lnu. Jeśli stawiasz na ekologiczny wymiar Twojej firmy, zdecyduj się na torby lniane – hurt to gwarancja dobrej ceny.

Ale czemu właściwie torby?

Jednym z najczęściej używanych produktów są właśnie ekologiczne torby na zakupy – hurtownia oferuje Wam pełen przekrój tych modeli w różnych kolorach i wersjach. Najbardziej popularne i zarazem najkorzystniejsze finansowo są torby bawełniane – hurt to dodatkowa obniżka cen. Jednak dla klientów aktywnych albo drużyny sportowej z firmy warto wybrać raczej modele toreb sportowych i plecaki – hurtownia wykona na nich stosowny nadruk.

Nadruki i zdobienia w cenie

Bez względu na to, czy wybierzesz torby płócienne hurt, czy też po prostu plecaki albo worki, możecie wykonać na nich nadruk. Rodzaj nadruku i zdobienia zależy od materiału. Postawcie na sprawdzone torby bawełniane – producent i hurtownia dają gwarancję jakości.

30 produktów z 314

Nasz sklep z koszulkami używa ciastek. My też używamy ciastek. Wszyscy używają ciastek. Ale od niedawna ciastka w sklepie to niebezpieczne czy coś. Układ jest taki, że jak się nie zgadzasz to uciekasz i nic u nas nie kupujesz (żadnej koszulki, bluzy czy czapki). Ale… jak można się nie zgadzać na ciastka? Polityka prywatności