• Rodzaj

  • Zdobienia

  • Gramatura

  • Marki

  • Kolor

Gildan - koszulki, bluzy

Właściwa promocja firmy to klucz do sukcesu w obecnych czasach. Jeśli chcecie stworzyć odzież promocyjną, dobrym wyborem będzie marka Gildan. Hurtownia oferuje szeroki wybór ubrań zarówno dla mężczyzn i kobiet, jak i dzieci. Znaleźć wśród nich można różne rodzaje garderoby Gildan: koszulki, bluzy, a nawet szorty. Wszystko to idealnie przygotowane do personalizacji z wykorzystaniem nadruków.

Gildan – koszulki i inna odzież promocyjna

Jeśli interesuje Was odzież promocyjna o zastosowaniu codziennym i sportowym, dobrym wyborem mogą być koszulki Gildan. Ta marka tworząca odzież reklamową powstała w latach 80. XX wieku w Kanadzie, gdzie szybko stała się niezwykle popularna. W swojej ofercie Gildan Polska ma klasyczną odzież turystyczną i sportową, jak również sporo ubrań, które znajdują codzienne zastosowanie w każdej firmie. Co więcej, w asortymencie znajdziecie również odzież dziecięcą.

Odzież Gildan przede wszystkim wyróżnia się doskonałą jakością. Każda sztuka odzieży tworzona jest w taki sposób, aby zachowywała długo doskonały wygląd. Do tego dochodzi również szeroka gama kolorów, w których dostępne są rzeczy Gildan. Sklep oferuje wykonanie na nich profesjonalnych nadruków, ponieważ właśnie w tym celu powstały wyroby tej firmy. To świetna inwestycja dla osób poszukujących sposobu na wypromowanie i rozpowszechnienie wizerunku marki.

Różnorodność oferty Gildan

Dzięki szerokiemu asortymentowi dostarczanemu przez firmę Gildan wybierać możesz odzież dostosowaną do potrzeb mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszą się wśród wyrobów Gildan bluzy. Są grube, a przy okazji doskonale chronią przed chłodem. Będą świetnym wyborem dla pracowników, którzy dużo czasu przebywają na zewnątrz, a także dla grup sportowych sponsorowanych przez firmę. Niemniej popularne są koszulki Gildan, dostępne zarówno w formie T-shirtów, jak i bluzek z długim rękawem, sportowych oraz polo. Ten typ odzieży sprawdzi się w formie podarunku dla klienta albo dla osób przebywających w siedzibie firmy.

Odzież Gildan z nadrukami

Jedną z atrakcyjnych opcji jest możliwość personalizacji odzieży Gildan. Online można wybrać konkretne sztuki ubrań wraz z ich ilością oraz wykonywanymi nadrukami i zdobieniami. Jeśli nie wiecie, które formy zdobień byłyby najlepsze w przypadku Waszej firmy i zaplanowanych działań, wystarczy zwrócić się z prośbą o doradztwo do specjalistów. Gildan koszulki mogą być zadrukowane metodami takimi jak sitodruk, haft komputerowy czy FLEX/FLOCK. Jeśli wybierzecie odzież Gildan, hurt to gwarancja najlepszych cen.

10 produktów z 60

Nasz sklep z koszulkami używa ciastek. My też używamy ciastek. Wszyscy używają ciastek. Ale od niedawna ciastka w sklepie to niebezpieczne czy coś. Układ jest taki, że jak się nie zgadzasz to uciekasz i nic u nas nie kupujesz (żadnej koszulki, bluzy czy czapki). Ale… jak można się nie zgadzać na ciastka? Polityka prywatności