Jakość, którą oferujemy
jest jedną z najlepszych w Polsce

 1. O nas

  O nas

  Jakość którą oferujemy jest jedną z najlepszych w Polsce. W zależności od zapotrzebowania drukujemy na nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych lub ręcznych maszynach. Jesteśmy w stanie profesjonalnie przygotować druk i wykonać odpowiednie rastry, aby uzyskać wyjątkowe efekty przy użyciu farb fluorescencyjnych, odblaskowych, puchnących, czy zmieniające się wraz z kątem patrzenia. Nie oszczędzamy na farbach ani na podkładzie, nie stosujemy tanich zamienników. Nasze nadruki są w stanie wytrzymać lata.

  Właścicielem marki hurt.koszulkowo.com jest firma Universe Production.

 2. Technologia

  Technologia

  Nasz park jest jednym z najnowocześniejszych parków dostępnych na rynku, niewiele firm w Polsce a nawet w Europie może pochwalić się w pełni zautomatyzowaną produkcją dającą nam możliwość jakościowego, precyzyjnego druku:

  Sitodruk – 3 automaty (8, 14 i 18 kolorów) i maszyna ręczna (6 kolorów)

  DTG – drukarki cyfrowe Epson F2000

  4 prasy termotransferowe

  Plotery tnące firmy GRAPHTEC

  2 hafciarki 6-igłowa firmy HAPPY i 8-igłowa Tajima najnowocześniejszy model na świecie Tmar przeznaczony do produkcji haftów na odzieży i czapkach, naszą specjalnością są hafty 3D

  Szwalnia – 40 maszyn szyjących

  Nowoczesna w pełni zautomatyzowana myjnia sitowa,  system CTS i-IMAGE nanoszący grafikę bezpośrednio na sito firmy M&R oraz zautomatyzowane pakowanie (1800/h szt koszulek złożonych w folie).

 1. Niskie ceny nadruków

  Niskie ceny nadruków

  Jesteśmy jednym z wiodących producentów odzieży reklamowej w Polsce. Dzięki naszej skali jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny.

 2. Wysoka jakość

  Wysoka jakość

  Dokładamy starań, aby każdy klient był usatysfakcjonowany naszą jakością. Stajemy się lepsi każdego dnia.

 3. Szybkie terminy realizacji

  Szybkie terminy realizacji

  Wiemy jak ważny jest czas. Dokładamy wszelkich starań aby Państwa zamówienia dotarły na czas i jak najszybciej.

 4. Farby ekologiczne z atestami

  Farby ekologiczne z atestami

  Działamy dla naszego środowiska. Używamy farb i technik, które jak najmniej obciążają środowisko.

Wykwalifikowany zespół

Wykwalifikowany zespół

Koszulkowo to ludzie. Nasz zespół to pasjonaci i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dział produkcji to liderzy w branży, dzięki czemu możemy współpracować przy wymagających i innowacyjnych projektach. Nasi klienci posiadają dedykowaną osobę do kontaktu, której rolą jest nie tylko koordynacja wykonania zlecenia, lecz również profesjonalne doradztwo odnośnie wyboru odzieży, zdobienia, personalizacji, czy zindywidualizowanych wysyłek. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie uczestniczyć w najbardziej wymagających projektach marketingowych oraz wykonaniu produkcji przy najwyższych wymogach jakościowych.

team
team
team
Najlepsze koszulki i bluzy w sieci

Najlepsze koszulki i bluzy w sieci

Witamy… cieszymy się, że trafiłeś do portalu hurtowego koszulkowo.com.
Oferujemy nasze długoletnie doświadczenie i pasję w realizowaniu projektów zdobienia i nadruków na koszulkach, koszulkach polo, bluzach, koszulach, koszulkach sportowych, kurtkach, czapkach, kurtkach softshell, bluzach z kapturem, torbach, odzieży sportowej, polarach, bieliźnie, akcesoriach do domu i biura.

  • Onet 2
  • Bakoma 2
  • Nestle 2
  • Apple
  • Lenovo
  • Nestle
  • Bakoma
  • Onet

MASZ PYTANIA? ZAPYTAJ SPECJALISTĘ

Jeśli masz pytania odnośnie naszych produktów, zdobień lub współpracy, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

Nasz sklep z koszulkami używa ciastek. My też używamy ciastek. Wszyscy używają ciastek. Ale od niedawna ciastka w sklepie to niebezpieczne czy coś. Układ jest taki, że jak się nie zgadzasz to uciekasz i nic u nas nie kupujesz (żadnej koszulki, bluzy czy czapki). Ale… jak można się nie zgadzać na ciastka? Polityka prywatności