• Rodzaj

  • Zdobienia

  • Gramatura

  • Marki

  • Kolor

Odzież Stedman

Szukacie odzieży do tworzenia nadruków promocyjnych? W takim razie zainteresuje Was to, co w swojej ofercie ma firma Stedman. Sklep dysponuje szerokim asortymentem, wśród którego wybierzecie idealne produkty do stworzenia odzieży dla pracowników, podarunków dla klientów albo dodatków dla sponsorowanych drużyn sportowych i grup edukacyjnych. Koszulki Stedman to gwarancja jakości, z której nie sposób zrezygnować.

Koszulki Stedman – idealny wybór dla firmy

Nie każda odzież tak dobrze nadaje się do celów promocyjnych, jak koszulki Stedman. Ta marka powstała już ponad sześćdziesiąt lat temu w Stanach Zjednoczonych, szybko dominując nie tylko tamten rynek, ale również ten europejski. Odzież Stedman wykonywana jest z materiałów funkcjonalnych, bardzo praktycznych – zwłaszcza pod kątem tworzenia nadruków promocyjnych – a przy tym trwałych. Ubrania te świetnie prezentują się nawet przy intensywnej eksploatacji.

Jednocześnie marka Stedman gwarantuje szeroki wybór produktów skierowanych do osób wszystkich płci i w każdym wieku. Bogata gama kolorystyczna zachwyci Was bez względu na to, z jakimi kolorami identyfikuje się Wasza firma. Przy tak bogatym wyborze bez trudu znajdą się odpowiednie produkty Stedman – hurt z kolei to gwarancja niskich cen.

Dlaczego warto wybrać odzież Stedman?

Jeśli powyższe cechy jeszcze Was nie przekonały, warto pomyśleć przyszłościowo. Stedman to firma, która gwarantuje świetną jakość, ale i różnorodność. Z tego powodu wybierzecie idealne koszulki Stedman dla dziecięcej drużyny piłkarskiej, a także coś sprawdzonego dla pracowników spędzających sporo czasu na dworze, bez względu na porę roku.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego najlepszym wyborem będzie firma Stedman – koszulki z nadrukiem będą prezentowały się doskonale, bez względu na to, jaką metodą zostaną ozdobione. Dzięki dostępności odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci możecie wypromować swoją firmę w dowolnym środowisku i grupie odbiorców.

Marka Stedman – idealna do zdobienia i nadruków

Jak już zostało wspomniane, Stedman – koszulki i inne części garderoby – to rzeczy wręcz stworzone do zadrukowania. W ofercie dostępne są różne metody tworzenia nadruków i zdobień, zaczynając od sitodruku, przez metodę FLEX/FLOCK, druk cyfrowy DTG, aż po haft komputerowy – wszystko zależy od tego, z jakiego materiału wykonano ubrania Stedman. Hurtownia oferuje doradztwo w zakresie wyboru odzieży oraz dopasowania do niego metody tworzenia druku. Jeśli zdecydujecie się na Stedman koszulki, cena obejmie również ich personalizację.

10 produktów z 101

Nasz sklep z koszulkami używa ciastek. My też używamy ciastek. Wszyscy używają ciastek. Ale od niedawna ciastka w sklepie to niebezpieczne czy coś. Układ jest taki, że jak się nie zgadzasz to uciekasz i nic u nas nie kupujesz (żadnej koszulki, bluzy czy czapki). Ale… jak można się nie zgadzać na ciastka? Polityka prywatności