• Rodzaj

  • Zdobienia

  • Gramatura

  • Marki

  • Kolor

Odzież robocza hurt

Hurtownia odzieży roboczej to idealne miejsce do znalezienia pełnego wyposażenia roboczego dla Waszych pracowników. Oferowane elementy odzieży są przygotowane z wytrzymałych materiałów, świetnie spisujących się w trudnych warunkach użytkowania. Dzięki nadrukowi, który oferuje hurtownia z odzieżą roboczą, bez trudu dopasujecie wygląd Waszych pracowników do potrzeb firmy, bez względu na rodzaj wykonywanych zadań. W ofercie dostępne są zróżnicowane ubrania robocze – hurt to opcja nabycia ich w atrakcyjnych cenach.

Hurtownia odzieży roboczej – a w niej…

W asortymencie znajduje się zróżnicowana odzież robocza. Hurtownia oferuje wyłącznie produkty wykonane z trwałych, sprawdzonych materiałów, co przekłada się na długi czas ich użytkowania. W ofercie dostępne są między innymi koszulki robocze, ale również spodnie robocze. Wiele z produktów, w tym rękawice robocze, nadaje się do personalizacji.

Odzież robocza i jej rola

Hurtownia odzieży roboczej dostarcza ubrania funkcyjne. Zazwyczaj mają one pełnić funkcję ochronną tak jak np. buty robocze. Hurt pozwala na zakupienie odpowiedniej liczby sztuk w korzystnej cenie. Niektóre elementy nie tylko zwiększają bezpieczeństwo Waszych pracowników, ale również pozwalają na ich łatwiejszą identyfikację podczas imprez masowych. Do takich elementów należą kamizelki robocze – hurt pozwoli zakupić je jednorazowo w odpowiedniej ilości.

Dlaczego warto inwestować w nadruki?

Hurtownia ubrań roboczych to nie tylko duży wybór i atrakcyjne ceny, ale też możliwość personalizacji. Możesz wybrać dowolny nadruk, którym ozdobiona będzie odzież ochronna – hurt gwarantuje otrzymanie wielu identycznych sztuk odzieży. Co więcej, hurtownia odzieży roboczej pomoże Ci zwiększyć rozpoznawalność marki dzięki nadrukom nanoszonym różnymi metodami, od sitodruku po haft komputerowy.

30 produktów z 142

Nasz sklep z koszulkami używa ciastek. My też używamy ciastek. Wszyscy używają ciastek. Ale od niedawna ciastka w sklepie to niebezpieczne czy coś. Układ jest taki, że jak się nie zgadzasz to uciekasz i nic u nas nie kupujesz (żadnej koszulki, bluzy czy czapki). Ale… jak można się nie zgadzać na ciastka? Polityka prywatności