• Rodzaj

  • Zdobienia

  • Gramatura

  • Marki

  • Kolor

Kurtki hurt

Dobrze dopasowana odzież świetnie pomaga podkreślić identyfikację wizualną pracowników firmy czy klientów. Hurtownia kurtek oferuje Wam wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. To jednak nie wszystko – istnieje opcja wykonania zadruku kurtki. Hurt oznacza niższe ceny za wybrane metody nanoszenia nadruków, zarówno te bardziej ekonomiczne, jak i stawiające na świetną jakość. Jeśli interesują Was kurtki hurt online, zarówno bez nadruków, jak i z nimi, sprawdźcie tę ofertę i wybierzcie najlepiej dopasowane produkty.

Hurtownia kurtek – co w ofercie?

Asortyment obejmuje kurtki męskie hurt oraz modele damskie. Produkty wykonane są z różnych materiałów, z ociepleniem albo bez. Możesz wybrać dowolne kolory, w których dostępne są kurtki damskie hurt, podobnie jak też te przeznaczone dla mężczyzn. Wśród oferty znajdziesz również różne modele ubrań dziecięcych.

Kurtki hurt online – korzyści z ich wyboru

Hurtownia kurtek udostępnia jedynie modele funkcyjne. Część z nich ma ocieplenie, przez co nadaje się na kampanie promocyjne w chłodniejsze dni. Kurtki zimowe hurt w modelach sportowych to świetny wybór dla drużyn sportowych reprezentujących Wasze firmy. Atrakcyjne kolory, praktyczne rozwiązania i zróżnicowane fasony pozwolą Wam dobrać coś, co idealne pasuje do wizerunku marki. To dobry pomysł również na wyjazdy integracyjne albo działania w terenie. Dzięki sprzedaży hurtowej znajdziecie modele w atrakcyjnych cenach, na których zamówicie dowolny, indywidualny nadruk.

Hurtownia kurtek zimowych z indywidualnymi nadrukami

Atrakcyjnym rozwiązaniem, które możecie wybrać, decydując się na oferowane w sklepie kurtki, jest możliwość wykonania nadruku. Hurtownia kurtek zimowych i na inne pory roku oferuje zarówno wykonanie zdobień metodą sitodruku, jak i wykorzystanie druku cyfrowego czy nawet fullprintu. Niektóre modele odzieży, które ma w asortymencie hurtownia kurtek, nadają się również do wykonania haftu komputerowego. W ten sposób możecie stworzyć dowolny napis lub rysunek, który stanie się świetnym sposobem identyfikacji firmy albo konkretnej kampanii.

30 produktów z 178

Nasz sklep z koszulkami używa ciastek. My też używamy ciastek. Wszyscy używają ciastek. Ale od niedawna ciastka w sklepie to niebezpieczne czy coś. Układ jest taki, że jak się nie zgadzasz to uciekasz i nic u nas nie kupujesz (żadnej koszulki, bluzy czy czapki). Ale… jak można się nie zgadzać na ciastka? Polityka prywatności