• Rodzaj

  • Zdobienia

  • Gramatura

  • Marki

  • Kolor

Russell Europe

Dobrze przygotowana odzież reklamowa jest czymś, co może przynieść marce ogromną popularność. Ważne jednak, aby wszelkie nadruki wykonane były na sprawdzonych produktach, takich jak te firmy Russell. Odzież ta przygotowana jest specjalnie do zadrukowania i zdobienia w celach promocyjnych. W bogatym asortymencie możecie wybrać pasujące do identyfikacji wizualnej Waszej firmy ubrania takie jak bluza Russell, koszulki czy odzież robocza.

Russell – hurtownia odzieży reklamowej

Jeżeli zależy Wam na świetnej jakości ubrań promocyjnych, dobrym wyborem będzie marka Russell. Odzież oferowana w jej ramach cieszy się dużym zaufaniem użytkowników z uwagi na wartościowe materiały, z których jest wykonana. Dzięki dostępności produktów w szerokiej palecie barw najlepszym wyborem dla firm, które szukają odzieży promocyjnej, okazuje się marka Russell. Hurtownia udostępnia odzież przeznaczoną dla wszystkich grup wiekowych i płci.

Stonowane kolory odzieży i fasony zgodne z najnowszymi trendami mody zdecydowanie wyróżniają firmę Russell. Ubrania są przygotowane w kilku liniach, w tym obejmującej odzież do celów ochronnych, sportowych oraz biznesowych. Nie brak też takich produktów, które Wasi klienci i pracownicy mogliby swobodnie nosić na co dzień, jak na przykład koszulki Russell.

Russell – odzież do promocji

Z punktu widzenia funkcjonalności odzież przeznaczona jest dla osób dorosłych o różnych rolach w firmie, a także dla dzieci. Oferowana przez firmę Russell odzież świetnie sprawdza się w celach reklamowych. Możecie wybrać ubrania sportowe i oznaczyć je swoimi logotypami, aby następnie podarować je sponsorowanym przez Was sportowcom. Eleganckie ubrania Russell to świetny wybór dla przedstawicieli i pracowników biurowych. Z kolei Russell koszulki przydadzą się pracownikom fizycznym, podobnie jak inne elementy odzieży ochronnej.

Nadruki na odzieży Russell

Jedną z istotnych opcji jest możliwość zdobienia odzieży Russell. Sklep dysponuje kilkoma różnymi metodami nanoszenia zdobień oraz nadruków, w tym sitodrukiem, sublimacją, drukiem cyfrowym DTG czy haftem komputerowym. Wybór metody jest zależny przede wszystkim od właściwości materiału, z którego wykonana jest odzież Russell. Hurt to najpewniejsza metoda korzystnych zakupów. Dzięki personalizacji Wasza firma stanie się bardziej widoczna, a to przełoży się na większą liczbę klientów i sympatyków.

10 produktów z 92

Nasz sklep z koszulkami używa ciastek. My też używamy ciastek. Wszyscy używają ciastek. Ale od niedawna ciastka w sklepie to niebezpieczne czy coś. Układ jest taki, że jak się nie zgadzasz to uciekasz i nic u nas nie kupujesz (żadnej koszulki, bluzy czy czapki). Ale… jak można się nie zgadzać na ciastka? Polityka prywatności