• Rodzaj

  • Zdobienia

  • Gramatura

  • Marki

  • Kolor

Bawełna organiczna

Oferujemy szeroki wybór odzieży (koszulki, bluzy, odzież zewnętrzną, body dla dzieci, torby oraz akcesoria) spełniające normy Oeko-Tex Standard 100, Global Organic Textile Standard lub Organic Content Standard 100. Są to produkty wykonane z bawełny plantacji niemodyfikowanych genetycznie oraz bez wykorzystania sztucznych nawozów lub pestycydów. Posiadamy w sprzedaży również koszulki bawełniane dla dzieci hurt.

Przygotowujemy dla naszych klientów koszulki z bawełny organicznej, która będzie gwarantowała świetną jakość odzieży i jej doskonałą wytrzymałość nawet przy stosunkowo częstym praniu. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą, jesteśmy przekonani, że spełni Wasze oczekiwania. Staramy się regularnie dbać o poprawę jakości naszych produktów, o jak najbogatszą ofertę, tak by każdy klient znalazł tutaj dla siebie interesujące propozycje. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi produktami. Jesteśmy przekonani, że bawełna organiczna przypadnie Wam do gustu i docenicie ten materiał, ze względu na jego świetne właściwości.

Koszulki z bawełny organicznej należą do nieco droższych rynkowych propozycji, jednocześnie jednak należy podkreślić, że charakter tego materiału sprawia, iż tą wyższą cenę warto będzie zapłacić. Bawełna organiczna charakteryzuje się tym, że należy do materiałów miłych w dotyku, charakteryzuje się również dobrym utrzymaniem po praniu. W naszym sklepie możecie również znaleźć proponowane koszulki z bawełny organicznej oferowane w sprzedaży hurtowej w atrakcyjnych cenach. Dostępne produkty mają różną formę wykończenia pod szyją, dlatego dekolt w literę V, bądź łódeczkę w zależności od potrzeb. Jednokolorowe koszulki świetnie nadają się do tego, by wykonywać na nich dowolne nadruki, dlatego będzie to świetna propozycja dla sklepów, które chcą przygotowywać koszulki z własnymi nadrukami i szukają dostawcy czystych koszulek, które do wykonania nadruku będą się nadawały.

30 produktów z 86

Nasz sklep z koszulkami używa ciastek. My też używamy ciastek. Wszyscy używają ciastek. Ale od niedawna ciastka w sklepie to niebezpieczne czy coś. Układ jest taki, że jak się nie zgadzasz to uciekasz i nic u nas nie kupujesz (żadnej koszulki, bluzy czy czapki). Ale… jak można się nie zgadzać na ciastka? Polityka prywatności