• Rodzaj

  • Zdobienia

  • Gramatura

  • Marki

  • Kolor

Odzież Bistro

Kategoria ta zawiera szeroki wybór odzieży oraz akcesoriów wykorzystywanych w działalności restauracyjnej, hotelarskiej oraz kawiarniach (HoReCa). Oferujemy kurtki szefa kuchni, czapki kucharskie, fartuchy kelnerskie, kamizelki oraz koszulki kelnerskie, spodnie kelnerskie, koszule kelnerskie.

Prowadzenie działalności gastronomicznej wymaga rzecz jasna odpowiedniego przygotowania. Jest wiele różnych kwestii, o które trzeba będzie zadbać. Dobra ręka do gotowania to jak się wydaje podstawa do tego, by wszystko się udało i dobrze rozwinęło. Trzeba jednak zadbać również o wyposażenie kuchni, postarać się będzie trzeba o odpowiednie wyposażenie dla pracowników, którzy będą w takiej restauracji zatrudnieni. I tutaj z pomocą przychodzi właśnie nasza oferta. Stworzyliśmy dla Was ofertę, w ramach której oferujemy odzież dla firm gastronomicznych. W sprzedaży hurtowej znajdziecie propozycje zarówno dla osób, które będą pracować w kuchni jak i propozycje dla tych, którzy mają zajmować się gośćmi na Sali.

Przygotowana odzież dla gastronomii to propozycje w jednolitych kolorach, na których będzie można dodawać dowolne nadruki, które pozwolą na spersonalizowanie produktu i stworzenie wyposażenia indywidualnego dla konkretnego bistro czy restauracji, które z tego wyposażenia będzie korzystać. Wszystkie produkty doskonałe pod względem jakości, dzięki czemu będzie można je używać przez dłuższy okres czasu bez obaw o ich zniszczenie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą, zakres jest bardzo szeroki i dzięki temu każda firma będzie mogła dopasować do swoich pracowników fartuchu, strój dla kelnerów, czy nawet obuwie dla kucharzy, które umożliwi im komfortowe wykonywanie zadań. Zapraszamy wszystkie firmy gastronomiczne do zapoznania się z naszymi propozycjami.
Oferta odzieży dla gastronomii

30 produktów z 60

Nasz sklep z koszulkami używa ciastek. My też używamy ciastek. Wszyscy używają ciastek. Ale od niedawna ciastka w sklepie to niebezpieczne czy coś. Układ jest taki, że jak się nie zgadzasz to uciekasz i nic u nas nie kupujesz (żadnej koszulki, bluzy czy czapki). Ale… jak można się nie zgadzać na ciastka? Polityka prywatności