Haft komputerowy

Haft KomputerowyCzym jest haft komputerowy?

Haft komputerowy to technologia pozwalająca wykonywac zdobienia poliestrowymi nićmi za pomocą specjalnych maszyn haftujących. W wyniku otrzymujemy charakterystyczne, trójwymiarowe wzory mające swój niepowtarzalny urok – inne niż w przypadku technik nadruku. Wzory haftowane mają bardziej elegancki charakter i zmieniają lekko odcień pod wpływem padania na nie światła. Nadają się najlepiej na grubsze materiały – zazwyczaj stosuje się je na koszulkach polo, bluzach, swetrach czy polarach.

W zależności od zastosowanego ściegu można uzyskać odpowiednie efekty – pokryć haftem rządaną powierzchnię lub wyhaftowac nawet małe litery. Haft jednak nie będzie miał nigdy takiej rozdzielczości jak sitodruk, czy druk cyfrowy,

Haft KomputerowyCena nadruku zależy od ilości uderzeń igły czyli w praktyce od skomplikowania wzoru i jego powierzchni, a także ilości użytych kolorów.


Dlaczego my?

Mamy bardzo duże doświadczenie w hafcie komputerowym – wykonujemy hafty od ponad dekady. Doświadczenie jest tu elementem kluczowym – potrafimy doradzić w zakresie doboru techniki, a także odpowiednio ułożyć nici, tak aby wzór był jak najładniejszy.

Masz pytania? Zapytaj specjalistę

+48 601 50 52 53

zapytania@koszulkowo.com

Wyślij wiadomość bezpośrednio